אודות

לקוחות נכבדים ויקרים, באתרינו ניתן למצוא את קטלוג המוצרים המרכזי לשנת 2022 שמיובאים, מיוצרים ומשווקים על ידינו.

השותפות ארוכת השנים והאמון שאתם נותנים בנו הינם נדבך חשוב מאוד בהצלחתה והתפתחותה של "אפולו כלי עבודה" לאורך השנים ועל כך אנו מודים לכם מקרב לב.

תקציר החברה: חברתנו נוסדה בשנת 1995 וביססה את מעמדה ביותר מ-2000 בתי מסחר ומפעלים בכל רחבי הארץ וזאת בזכות השירות, האמינות ויחסי האנוש שהם הדבר החשוב ביותר עבורנו.

על מנת לתת ללקוחותינו את השירות ברמת האספקה על בסיס יום יומי ברשותנו מערך גדול של מלאי זמין, מגוון וממוחשב און-ליין הנמצא במרכז לוגיסטי נגיש וחדיש בפארק תעשייה אריאל מערב.

המחסן ומשרדי החברה מתופעלים על ידי צוות מיומן של אנשי שירות, מחסנאים, מלגזנים, טכנאים וצוות מערך שיווק וסוכני מכירות הפזורים בכל רחבי הארץ בגיבוי של נהגי חלוקה עם צי משאיות חדיש.

בעשור האחרון חברתנו שמה לה לדגש להעלות בהתמדה וללא פשרות את רמת איכות המוצרים, ייחודם ובידולם ממוצרים דומים במראה שמשווקים בארץ בעזרת מותגי הבית :

כל המוצרים הנמכרים תחת מותגים אלו מיוצרים ומיובאים בלעדית על ידנו ממדינות רבות בעולם ובדרך זו אנו שומרים על רמת ייצור ואיכות גבוהה ביותר על ידי עובדים שלנו הנמצאים בחו"ל באופן שוטף.

מותגים אלו נחלו הצלחה גדולה מאוד בשוק המקומי וגם בשווקים בחו"ל בזכות האיכות ללא פשרות והמחירים האטרקטיביים.

כמו כן תוכלו למצוא בקטלוג מותגים רבים נוספים ואיכותיים שמיובאים בלעדית על ידנו. 

בקטלוג זה הושקעו מירב המאמצים על מנת להקל עליכם במציאת הפתרונות הזמינים, האטרקטיביים והטובים ביותר בתחום הבנייה, מוצרי הגמר, הסניטרי והאספקה הטכנית.

בקטלוג תמצאו מוצרים ממיטב היצרנים והמותגים ובאיכות הגבוהה ביותר הקיימת בשוק המקומי ובמגוון הרחב ביותר שניתן למצוא תחת "קורת גג אחת"- כל סוגי כלי העבודה לתחום הבנייה, מוצרי אינסטלציה, מערבלי בטון, פרזול, כלים חשמליים, דבקים, מוצרי אריזה, כלים לתחום עבודות הגבס, צבעים, ציוד לגינון, הנעלה, הלבשה, אריחי קרמיקה ופורצלן, ברזים, כלים סניטריים, תעלות ניקוז, פרקטים ועוד.

אנו מתחייבים לכם הלקוחות, כמו בשנים קודמות לתת את המענה הטוב, המהיר והנגיש ביותר שתוכלו למצוא והרצון שלנו להיות לכם עם אוזן קשובה על מנת לשפר ולייעל את שיתוף הפעולה בינינו בהתמדה ולחסוך לכם זמן יקר.

כמו כן תוכלו לקבל עדכונים און ליין של הגעת סחורות חדשות, מבצעים, הזמנות וכדומה באתרנו.

אנו מאחלים לכם ולנו המשך שיתוף פעולה פורה גם בשנה זו ובשנים הבאות עלינו לטובה.

*במידה ולא מצאתם את מבוקשכם בקטלוג אנו פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם במציאת פתרון.

בכבוד רב, אפולו כלי עבודה

אפולו כלי עבודה בע"מ
אפולו כלי עבודה בע"מ
אפולו כלי עבודה בע"מ
אפולו כלי עבודה בע"מ
אפולו כלי עבודה בע"מ
אפולו כלי עבודה בע"מ

קטלוג 2022